I. Jak to začalo

Za vznikem teamu nestojí žádné vznešené cíle posílení sportovního ducha, nýbrž vyslovené přání nejmenovaného člena v pozdní noční hodinu o založení vlastního teamu, kde dva přísedí blbci nadšeně souhlasili. Jak dlouho uzrával tento nápad v myšlenkových pochodech zakladatele není známo. Jisté ovšem je, že nepopiratelnou roli jeho veřejné prezentace hrál, jak už to tak v podobných případech bývá, alkohol.
Kostru soupisky tvoří amatérské sdružení hráčů Sokolovna Stars a družstva halové horské ligy futsalu Climax,
jenž se sloučili pod vlivem úbytkem svých členů, za účelem fotbálku v hale a společného trávení volných pátečních večerů. Po obeznámení novinky všem zbývajícím členům - z nichž drtivé většině táhne na čtyřicítku - a jejjich souhlasu tedy zbývalo admistrativně vyřešit několik náležitostí nutných k provozu teamu, jako místo působení, financování apod. Trenérské funkce se chopil letitý bafuňář vs. kopané Marian, kterému patří tímto dík.

V současné době probíhá aktivní trenink a pilování mechanismů nutných k rovnocené partii s budoucími protivníky,
což některým činí nemalé potíže, ovšem elán, nadšení a snaha prozatím kompenzují nedostatky technické vytříbenosti našich čutálistů,kterým nezbývá než popřát, ať jimto vydrží co nejdéle a trenerovi trpělivost do další práce

 

PS: ten nápad vymyslel Ota :-)