Archiv článků

Bob komentuje kanonádu rezervy Vsetína pro valasskyfotbal.cz

12.10.2015 08:06
Na soupeři, který na Vsetín přijel pouze s 10 hráči  byl již od první minuty patrný výkonnostní rozdíl, kdy vsetínští jasně přehrávali svého soupeře, který zejména na kombinační hru domácích a kolmé přihrávky za obranu na nabíhající útočníky, nedokázali nalézt recept po celých 90 minut...

Výsledek aneb fotbalový koncert

11.10.2015 11:20
Vsetín B - Krhová B  13:0 (pol. 7:0) +++ Sestava: Honza - Bob, Pepa, Prochy, Kouba - Kůrovec, Radek, Bonguiorno, Gabra - Pták, Zdeňa (střídání Hagi, Mira, Bakero) +++ Góly: Pták 6x, Gabra, Radek, Gabra, Hagi, Bakero, Zdeňa, Kouba +++ Diváci: 24

Změna termínu

08.10.2015 10:50
Napište si do deníčků, ze termín zápasu posledního kola ve Študlově byl přeložen z neděla na sobotu, tj. na 31. října.

Výsledek

04.10.2015 11:21
Ratiboř B - Vsetín B  0:3 (pol. 0:0) +++ Sestava: Aleš - Pepa, Pažout, Prochy, Kouba - Kůrovec, Zdeňa, Rosťa, Churchil - Tomáš, Pták (střídání Hagi, Smažák, Koudelka) +++ Góly: Pták, Tomáš, Koudelka +++ Diváci: 32

Foto

30.09.2015 20:42
Stateční chlapci z boje s Lačnovem v obrázcích na G+ ... omluvte sníženou kvalitu obrazu

Info

27.09.2015 14:41
Byly doplněny reporty z doposavaď odehraných podzimních zápasů +++ Čtvrteční trénink je zrušen

Výsledek

27.09.2015 13:45
Vsetín B - Lačnov 0:0, np 4:3 +++Sestava: Adam - Bob, Pepa, Hagi, Staňa - Bonguiorno, Zdeňa, Filip, Gabra - Rosťa, Boban (střídání: Mira SK, Smažák) +++ Proměněné penalty: Bob, Rosťa, Filip, Bonguiorno +++ Diváci: 35

20.09.2015 13:08
Vsetín B  Mikulůvka 3:0 (pol. 2:0) +++Sestava: Štěpán - Bob, Pepa, Hagi, Staňa - Gabra, Bonguiorno, Zdeňa, Kůrovec - Pták, Boban (K) +++ Góly: Pták 2x, Gabra +++ rozhodčí sl. Jaroslava +++ Diváci: 40
Záznamy: 81 - 90 ze 534